Yazar: 31 Aralık 2016

Web Tasarım Önemi ?

Web Tasarım Önemi ?

Günümüzde yükselen teknoloji ve internet hayatımıza yeni kavramlar sokmaktadır. Web tasarım bunlardan sadece birisi. İnternet ve web sitelerinin gücü insanlar tarafından fark edildikten sonra, hızlı bir şekilde web sitesi açma telaşı oluştu. Ancak bu maalesef hata ve yanlışları da beraberinde getirdi. Küçük işletmeler, ucuz bir şekilde web sitelerini hayata sokmak için aceleci davranmış olup, işin başındaki acemi kişiler ile çalışma yoluna gitmişlerdir. Sonuç ise hüsran. Çünkü çoğu zaman açılan web sitesi amacına ulaşmamış oluyor. Bunu eksiği gidermenin en iyi yolu ise güvenilir web tasarım firmaları ile çalışmaktır.

Hayatımızın bu kadar içine giren web siteleri neden önemlidir ? Diğer bir deyiş ile web sitelerini çekici hale getiren web tasarım neden önemlidir ?

Günümüzde artık web siteleri, firmaların ve işletmelerin sanal alemdeki temsilcilikleri haline gelmiştir. Yüz yüze görüşmelerde bulunulan bir temsilcinin güzel ve şık durması ne kadar önemli ise, web sitelerinin tasarımı ve duruşu da bir o kadar önemlidir.

Her türlü, iletişim, bilgi aktarımı, tanıtım, pazarlama gibi faaliyetlerin web siteleri üzerinden yapılabilmektedir. İyi tasarlanmış olan bir site sayesinde potansiyel müşterinin sitede daha uzun süre kalması sağlanır ve bu da firma için oldukça iyi bir durumdur.

Güzel tasarlanmış olan bir sitenin basit bir yapısının olması da gayet önemlidir. Karmaşık yapılı web siteleri firmanın güzel, iyi ve sağlıklı etkileşimini sekteye uğratıp, firmaya zarar dahi verebilir. Karmaşık bir düzen potansiyel müşteri ve ziyaretçinin bunalmasına sebebiyet verebilir.

Özellikle internet üzerinden satış yapacak olan firma ve kişiler için web sitesi ve web tasarımları en can alıcı noktadır. Çünkü firma ve kişinin gelir kaynağı burasıdır. Tasarımı iyi yapılmış olan bir site müşteri çekme açısından büyük sorumlulukları üstüne alabilir.

Özellikle web sitelerinin en temel üç pozisyon; Web tasarım, içerik yazarlığı ve web geliştiriciliğidir. Bunlar arasında web tasarım daha ön plana çıkmaktadır. Çünkü web sitesinin dışarıya açılmasını sağlana kişiler web tasarımcılar veya web tasarım firmalarıdır. Bu denli önemli olan bir iş için de güvenilir ve işini en iyi şekilde yerine getiren firmalar ile çalışmak gerekir. Bu konuda piyasada etkili olan ve 16 yıllık tecrübesi bulunan Ankara Web daha ön plana çıkmaktadır.

Ankara Web Tasarım Ne Vaat Eder ?

Türkiye’nin pek çok büyük şirket ve firmasına, üniversitelere ve devlet sitelerine hizmet vermiş olan Ankara Web Tasarım müşterilerine, daha düzenli, derli, toplu ve firma imajı oluşturan web tasarımlar yapmaktadır. 2000 yılından beri web tasarım başta olmak üzere, logo tasarımı, programlama, network kurulumu, yazılım gibi pek çok alanda tecrübeli ekibi ile yoluna devam etmektedir.

Neden Ankara Web Tasarım ?  

Piyasada her ne kadar pek çok web tasarım firması olsa da Ankara Web 16 yıllık tecrübesi ve sunmuş olduğu hizmetler ile en üst düzeyde kalite garantisi verir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan Ankara Web müşterilerine %100 memnuniyet garantisi vermektedir.

Büyük kurum, kuruluş, üniversite ve devlet kurumlarına hizmet vermiş olan Ankara Web 300 TL’den başlayan paket hizmetleri ile küçük ve orta ölçekli esnafında yanında. Özellikle büyümek isteyen ancak bunun için bulunulan bölgenin yetersiz kaldığı durumlarda Ankara Web ile oluşturulacak olan bir web sitesi büyüme hızını arttırıp, sınırları ortadan kaldıracaktır.

Ankara Web ile yükselmenin ve kazanmanın tadına varın.

*****Bu kısma iletişim bilgilerinizi ve site linki gibi gerekli bilgileri yerleştirerek yayına hazır hale getirebilirsiniz.******