Yazar: 7 Mayıs 2016

Web tasarım hizmetleri

Web Tasarım Hizmetleri Nelerdir?

Web Tasarım  tanımlamak gerekirse bir web sitesinin görünen grafik yapısıdır. Yani bir dükkanın sanal ortamdaki yüzüdür. Bu grafik yapısı ile kişiler rahatlık ile siteye girip, istedikleri işlemleri kolay ve  hızlıca yapabilirler. Bu tasarımlar, site için görsellerin hazırlaması ve kullanıcıların sitelerde istedikleri bilgi ve belgelere kolay erişimi sağlaması için yapılmıştır. Eğer internet kullanıcılarına yönelik bir projeniz var ise; bunun için çok iyi ve profesyonel web hizmeti almalısınız. Çünkü iyi yapılmayan tasarımlar yüzünden kullanıcılar sitenizde aradıklarını bulamazlar ve sonucunda istedikleri bilgilere erişemedikleri için  sitenizi terk edip, ürünlerinizden vazgeçeceklerdir. Bu yüzden alacağınız web hizmetine çok önem vermeniz gerekir. İyi bir web tasarım yaparak kullanıcıların sitenizde rahat gezinmelerini sağlatırsanız diğer sitelere ve firmalara göre bir adım daha önde olursunuz.

İyi, güzel ve profesyonel tasarım nasıl olur diye düşünmeyin. Siz gelin bizim firmamıza, siz hayalinizi anlatın bize biz   proje olarak size teslim edelim size.

Web tasarım

Arama motorlarını ürünlerinizi sergileme adına kurulmuş ucu bucağı belli olmayan pazarlardır. Sizlerde bu pazarda yeriniz alarak geniş kitlelere seslenebilir ve ürünlerinizi rahatlıkla satabilirsiniz. Firmamız   web tasarım alanında sizler için; benzersiz, özel, amaca uygun, güncel son  trend işler yapmaktadır. Bu bizim iş prensibimiz olup, firmamızın tasarım kültür taşını oluşturmaktadır. Sizin ihtiyaç duyduğunuz web sitesini yapmaya talibiz. Peki siz ne dersiniz?

Seo (Search engine optimization)

Arama motorlarında sitenizin bulunabilirliğini artırmak adına, sitenizin iç ve dış ayarlarının yapılmasını kapsar. İnternet sayfanızı, istediğiniz ülke veya şehirde, arama motorunda ve seçtiğiniz kelimelerde ilk sayfalara taşıyoruz. İç ve dış seo ayarlarınızı yaparak sitenizi  daha çok kişinin ulaşmasını sağlıyoruz. Bizler ile çalıştığınızda web sitenizi Google gibi dev arama motorunda  ilk sayfaya taşıyarak ürününüzü, firmanızı daha kolay tanınır hale getiriyoruz.Sizlerde böylece  potansiyel müşterilerinize daha kolay ulaşabilirsiniz.

Web yazılım

Web yazılım; Web sitenin tasarımı bittikten sonra dinamik yapıda olması için kullanılır. Bilinen 150 den fazla diller mevcuttur. En fazla kullanılan diller ise C# VB.NET, PHP ve JAVA  kullanılmaktadır. Bu diller ile müşterimizin isteği doğrultusunda kullanılır.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik İsminden de belli olduğu üzere kurumunuzun, şirketinizin veya markanızın kimliğinin oluşmasıdır. Bu şekilde oluşturulan kurumsal kimlik  sizin firmanızın veya markanızın dışarıdan nasıl görünüp algılanacağını belirler. Bu nedenle profesyonel alandan yardım almanız gerekmektedir.

E-ticaret Çözümleri

Sizlerde ürünlerinizi e- ticaret üzerinden geniş kitleye ulaştırarak satabilirsiniz. Ayrıca bu sanal dükkanlar ile sizlere daha çok müşteri gönderiyoruz. E-ticaret  sistemi alışveriş dünyasının teknoloji ile buluştuğu tek noktadır. Firmamız  size profesyonel hizmet sunarak sizlere sanal dükanlar  açıyor.  Firmamızdaki altyapı ,  güçlü kadrosu ve profesyonel hizmetler ile  ile firmanıza özel e-ticaret çözümleri sunuyoruz..

Sosyal Medya Yönetimi

Günümüzde sosyal medyanın nekadar büyük öneme sahip olduğunu bilmeyen yoktur heralde. Müşteriler artık markalarını Sosyal medya aracılığıyla tanıtmayı tercih ediyorlar.Burada bizim işimiz sizin sosyal medya hesaplarınızı yöneterek markanızın geniş kitleye ulaşmasını sağlıyoruz. Rakipleriniz bu yöntem ile bir adım arkada bırakmış oluyorsunuz. Unutmayın 24 saat boyunca sadece sanal ortamda satış yapabilirsiniz.

Mobil Uygulama Çözümler

 

Günümüzün şartların da artık herkesin elinde olan  akıllı cep telefonları, internete hızlı erişimi sağlıyor. Hal böyle olunca bizler mobil uygulamalar alanında markalar  için özel mobil yazılım çözümleri sunuyoruz.. Sizlerde bu duruma ayak uydurun ve teknolojinin arkasında kalmayın.

.