Yazar: 14 Mayıs 2016

Ucuz Web Sitesi Yaptırtma

Önceleri mevcut işletmelerin tanıtım amacı ile kullandığı Web siteleri son birkaç yıldır sanal işletmelerin de e-ticaret yaptığı bir alana dönüşmüştür.

Markalaşmanın en önemli detayı ve temsilcisi diyebileceğimiz logolar, hemen her yerde markanın kolayca insanlar arasında yayılmasını ve adını duyurmasını sağlamaktadır. Bu nedenle logonun aynı zamanda başarılı bir reklam ürünü olduğunu söylemek mümkündür. Öte yandan kurumsal kimlik tasarımında yürütülecek olan çalışmaların sadece geçmişe yada mevcut duruma bağlı olarak değil, aynı zamanda gelecekteki konumu da temsil edecek türden bir itinayla gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

AWT Bilişim ve Teknoloji Ltd. Şti. Kaliteli, kalıcı kurumsal, çözümler için… Sizlere en iyi hizmeti, en kısa sürede, en düşük maliyetle sunmayı ilke edindik.

Web Sitesi Tasarımı artan rekabet koşulları ile birlikte Web siteleri hem görsel hem de kullanım açısından ciddi kafa yorularak ve emek harcanarak hazırlanmayı mecbur kılmıştır. Özellikle arama motorlarında ön planda olabilmek adına ciddi emekler harcanıp organize çalışmalar yapılmaktadır. İnsanların somut alışverişten çok sanal alışverişe öncelik vermeleri, sektördeki rekabet iyiden iyiye kızıştırmıştır. Bu da web sitesi tasarımlarına ayrı bir önem kazandırmıştır. Yalnız görüntü açısından değil kullanım açısından da kullanıcıyı tatmin eden web siteleri, rakiplerinden bir adım öne çıkmayı başarabilmektedir. Web sitesi kurma işi profesyonellere bırakıldığında , hem görsel açıdan göz dolduran hem de kullanıcıyı yormayan projeler ortaya çıkmaktadır. Kullanıcıların önem verdiği bir diğer konu ise alışverişte güvenliktir. Ankara Web Tasarım kimlik ve kart bilgilerinin güvenliği, sitenin güvenilirliğini belirleyen en önemli faktördür. Özel bilgileri güvencede olmayan kullanıcı alışveriş yapmaktan her zaman kaçınır.