Yazar: 16 Ekim 2016

Internet tasavvur

profesyonel net tasarımı, pazarlama ve globalleşme advertına markanızın ve kurumsal kimliğinizin olmazsa olmaz bir parçası haline gelmiştir. Web sitesi bir reklam aracı olmasının yanında firmanız ve markanız advertına yapılmış önemli bir yatırımdır.

profesyonel bir net ankara web tasarım firması olan deltawebsistem 10 yıldır 1000’e yakın internet sitesi ve web uygulaması yaptı ve geliştirdi. Web tasarımı isteyen müesseselara, firmalara, şahıslara yada organizasyonlara hem tasarım olarak, hem de teknik alt yapı olarak fark yaratan net tasarımları yapmayı sürdürmekteyiz. Gelişen teknolojiye ve sürekli değişen moda akımlarına hızlı bir şekilde adapte olan tasarım ve yazılım ekiplerimiz size özel, özgün, hızlı ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak web sayfalarını dizayn etmektedir.

Deltawebsistem her tasarımı aynı titizlik ve disiplinle ele almakta ve en ince ayrıntısına kadar projelendirip uygulamaya sokmaktadır. Alanlarında uzman grafiker, yazılım mimarları ve sistem mühendisleri multidisipliner olan bu işin her aşamasında sitenizle ilgili her detayyı düzgün ve son olarak teknolojik gelişmelere göre tasarlamaktadır. Web tasarımı özgün ve length özgü olmalıdır. Her koşulda hedefimiz müşterimizin kendi sektöründe net sitesi klasmanında en üste yerleştirmek ve yüzlerce defa yapılmış tasarımlardan uzaklaştırmakdır.

Profesyonel bir ankara web tasarım internet sitesi için şu aşamalardan geçilmelidir:

hedefler net olarak belirlenir.
Ihtiyaç analizi, verilerin analizi ve çözüm önerileri geliştirilir.
Kaynaklar ortaya konulur. (bütçe, içerik, zaman, vb.)
planlamalar yapılır.
Grafik tasarım ve genel konsept belirlenir
kod ve yazılımsal geliştirmeler yapılır
performans, erişilebilirlik, hız testleri ve diğer testler yapılır.
Hızlı ve kesintisiz bir web server da yayına başlanır.
Son olarak ve en önemlisi web site gösterildiktan sonrasında adım atar. Herhangi bir değişim veya güncelleme için destek sağlayacak bir ekip
web tasarımının yapılması bir tek projenin ilk ayağıdır. Web sitenizin bulunabilirliği , yayılması ve yaşatılması da minimum web tasarımının yapılması kadar önemlidir. Sadece eş dostunuzun internet sitenizi bilmeleri size yeni müşteriler kazanmıştırrmaz. Ne bizim emeğimizin ne de sizin paranızın ve vaktinizin boşa gitmemesi için sitenin bulunabilirliğini arttıracak her standart sitenize uygulanacaktır.