Yazar: 1 Ocak 2017

İnternet Sitesi ve Grafik Tasarım

 

İnternet sitesi oluşturan bu konuda estek sağlayan ve yaptığı işi görsel tasarım ve grafik tasarımla destekleyen pek çok firma bulunmasına rağmen bu konuda müşterinin %100 güvendiği firma parmakla sayılabilecek kadar azdır. Ankaraweb, web tasarım konusunda Türkiye’ nin en büyük 10 firması arasında yer almakta ve müşterilerine %100 fiyat garantili internet sitesi oluşturmaktadır. Firma ekibini hepsi çok tecrübeli ve bilişim alanın da profesyonel olmuş kişilerdir. İnternet konuşunsa herhangi bir problem yaşanmaması için, internet sitenizi oluştururken pek çok yerden destek almakta kendilerini aynı bir program gibi sürekli güncelleyerek yaratıcı tasarımlara imza atmaktadırlar. Ancak internet siteleri hazır taslaklar vasıtası ile de oluşturulabilmektedir.

 

Günümüzde e ticaret olarak bilinen, kısaca internet üzerinden satış yapabileceğiniz siteler oluşturmak son derece revaçtadır. Ancak bu konuda uman firmalarla çalışan müşteriler sitelerinde birçok problem yaşamakta ve servis sağlayıcıları kendilerini sıkıntıya sokmaktadır.

Ankaraweb firması yıllardı bu işi yapan kadrosuyla internet sitenizi oluşturmak konusunda son derece uzmandır. E ticaret siteniz oluşturulurken sanal pos kullanılabilmektedir. Sanal pos kullanılması fiyatları birazcık etkilerken, siteyi beğenmemeniz ya da aynı tasarımı farklı bir firmada daha uyguna görmeniz halinde ödemede kolaylıklar sağlanmakta, ya da işlemleriniz gördüğünüz fiyat üzerinden yapılmaktadır. Ankaraweb firmasının kurmuş olduğu siteyi beğenmezseniz, siteyi geri verebilir paranızı tam bir şekilde geri alabilirsiniz.