Yazar: 6 Aralık 2016

İnternet Sitesi Oluşturma İşi

Ankara Web Tasarım yeni bir marka oluşturduğunuzda bazı şeyler yapmanız gerekmektedir. Bunları, sahip olduğunuz iş yerine bir logo hazırlamak ya da insanların nereye geldiklerini bilmeleri için iş yerinin adının olduğu bir tabela gibi düşünebilirsiniz. Aslında bizler o tabelada olan ismi hiçbir zaman tam olarak ezberlememekteyiz. O tabela içerisinde olan logo, tasarım ve renklendirme bizim zihnimizde yer alır. Bu bilişsel psikolojik bir durumdur, insanlar hafızalarını kullanmak için ortak yöntemler ve özel yöntemler kullanmaktadır. Ortak yöntemler sayesinde renklendirmeleri aklımızda eşgüdüm yaparız ve bu sayede hatırlamamız kolaylaşır. Mesela Youtube kırmızı ile, Facebook ise mavi ile anılmaktadır. Biz de size internet sitesi üzerinde aynı kaliteyi oluşturabileceğimizi söylüyoruz. Sizin tasarımsal ara yüzünüzü tamamen size özel bir şekilde hazırlayarak, kişilerin renk hafızalarına içeriğiniz ile en uygun rengi belirleyerek koyacağız.

İnternette Alan Adınız (Domain)

İnternette bir diğer önemli konu da sahip olduğunuz alan adıdır. Çünkü sahip olduğunuz alan adının, sitenin içerisinde yapılan paylaşımlar ile tutumlu olması gerekmektedir. Eğer doğru alan adını almazsanız, mükemmel bir paylaşım ağına ve ara yüze sahip olsanız bile kısa zaman içerisinde internette kaybolup unutulmaya başlarsınız. Genelde kısa, öz ve çabuk hatırlanır internet alan adlarının sahibi olan kişiler bu konuda avantaj yaşamaktadırlar. Bu alan adını sonrasında logo ile süsleyerek daha da kalıcı hale getirmeniz mümkün kılınır.

Ankara web tasarım, Ostim Web Tasarım en iyi şekilde internet ve paylaşımlarınız konusunda size hizmetlerini sunmaktadır. Doğru şekilde ilerleyerek kısa zamanda isterseniz internet dünyasında kalıcı bir noktaya ilerleyebilirsiniz ya da markanızı ve portföyünüzü bu sayfa aracılığı ile iş dünyanızda ya da sevdikleriniz arasında paylaşabilirsiniz.

Web Tasarım Ankara iş dünyasında var olan internet sitesi kurma konusundaki ihtiyaçlar biraz farklılık göstermektedir. Artık internet sitesi üzerinden satış yapan bir çok firma mevcuttur. Bu konuda en önemli ayrıntı satılan ürün çeşidi ya da satılan ürünlerin iyi fiyatları ile müşteriyle buluşması değildir. En önemli ayrıntı müşterilerin site içerisinde kendilerini güvende hissederek alışveriş yapmalarıdır. Bu konu gibi bir çok ayrıntı hakkında deneyimli personellerimiz ile size hizmetimizi sunabiliriz.