Yazar: 1 Ocak 2017

İnternet Sitesi Oluşturmak ve Maliyetleri

 

Her yeni gün piyasada internet sitesi oluşturan yeni firmalar ya da yeni kişiler görmekteyiz. Birçoğu 100 tl gibi çok küçük ücretlerden internet sitesi tasarlamakta, bu fiyatı gören müşteriler de internet sitesinin bu kadar küçük ücretler tasarlanabileceğini düşünmektedirler.

Evet, gerçekten de 100 liraya bir internet sitesi tasarlamanız mümkün olacaktır. Bir alan adı ve servis sağlayıcıyla internetteki adımlara baka baka kendiniz için bir internet sitesi oluşturabilirsiniz. Ancak bu internet sitesinin servis sağlayışı çok yüksek ihtimalle sıkıntılı, site kendi içinde çok fazla hataya yer veren ya da çok basit teknik donanımlı bir internet sitesi olacaktır.

 

Kurumsallaşmak isteyen birçok müşteri bu yüzden Ankara web Tasarım firmasına başvurmakta ve kendisi için her şeyin yolunda gideceği bir internet sitesi tasarlamak istemektedir. İnternet sitesi tasarlamak titizlikle yapılması gereken bir iştir. Tam donanımlı bir internet sitesi üzerinde çok uğraşılmış, teknik olarak güçlü servis sağlayıcısı hızlı ve sürekli olan internet sitesidir.

 

Ankara web Tasarım’ın internet sitesi oluşturma fiyatları piyasaya göre çok daha uygundur. E ticaret sitesi oluşturmak istiyorsanız ücretler 750 Tl’ en başlamakta ve sanal pos uygulaması da fiyatları arttırmaktadır. E ticaret sitesi oluşturmak istiyorsanız firmamıza ulaşabilir bu konuda uzmanlarımızla iletişim kurarak bir taslak belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda aldığınız hizmeti beğenmemeniz dahilince iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz.