google adwords

Yazar: 26 Ocak 2019

Google Adwords Express

Google Adwords Express Giriş
Google Adwords Express uygulaması online reklamlarınızı günlük olarak yöneten bir uygulamadır. Sizin hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan reklamlarınız yönetilir ve gerekli düzenlemeler yapılır. Size ulaşma potansiyeli olan kişilere sunacağınız ürün ya da hizmet Google üzerinde arama yoluyla bulunur. Adwords Express sistemi arama işlemini yapan kullanıcılara Google ya da Google Haritalar uygulamaları üzerinden reklamlar sayesinde işletmenize daha kolay şekilde ulaşma şansı tanır.
Kendi işletmenize tüm vaktinizi harcıyor olabilirsiniz. Bu yüzden dijital alanda yapacağınız reklamlara vakit ayıramayabilirsiniz. Bunun dışında dijital anlamda reklam kampanyaları konusunda bilgi sahibi olmayabilirsiniz. Bu durumda endişe etmenize gerek yok. Google Express sizin için işletmeniz hakkında reklam yapma işinde yardımcı oluyor. Bu uygulama sayesinde çok kısa sürede reklam yapabilir ve müşterilerinizi kendinize çekebilirsiniz. İşletmeniz reklam yazarı, belirli bir bütçe ve sunacağınız ürün ya da hizmet ile aramalarda oluşacak bir listeye ulaşırsınız. Uygulamayı kurup giriş yaptıktan sonra reklamlarınız otomatik şekilde yönetilmeye başlar.
Müşterileriniz Google arama motorunda arama ifadeleriniz ile ürün ya da hizmet ararlar. Böylece Google Express sizin kullanıcıların o anahtar kelime aramalarında en üst sıralara çıkmanıza yardım eden bir uygulamadır. Google Haritalar uygulamasında ise reklamınız direkt olarak haritanın üstünde ya da arama sonuçlarının altında bulunur. Reklamınızın içine telefon numarası ve adres bilgis ekleyerek daha kolay ulaşılabilirsiniz. Sadece bir tek müşteri reklamınıza tıklama yaptığı zaman ücret ödersiniz. Adwords hesabını istediğiniz her an kapatabilir ya da reklamınızı kendi elinizle düzenleyebilirsiniz.
Google Adwords Express hesabıyla hızlı ve kolay şekilde reklam oluşturabilirsiniz. Böylece kullanıcılar size daha kolay ulaşır. Ayrıca kullanıcılar sadece reklamınıza tıkladığı anda ödeme yaparsınız. Bu da tercih edildikçe ödeme anlamına gelir. Bunun sonucunda sayfanız daha çok kullanıcıya ev sahipliği yapar. Kullanıcılar bu uygulama sayesinde size mobil cihaz ve bilgisayar gibi birçok yerden ulaşabilirler. Sürekli sırtınızda bir yük olacak yönetim işleri bu uygulama sayesinde ortadan kalkar. Uygulamaya giriş yapıp üye olarak direkt olarak kullanamaya başlayabilirsiniz. Böylece zorlanmadan Google üzerinde reklam üretebilirsiniz.