google

Yazar: 21 Kasım 2019

Google ADS

Google ADS

Google ADS kapsamında, Google doğrultusunda işlem yaparak, tanıtım ögelerini gerçekleştirmek isteyen kişilere genel olarak fayda sağlayabilmesi söz konusu olmaktadır. Google ADS danışmanlığı hizmeti de bu konuda global bir destek sağlanabilmektedir. Dünya üzerinde en çok kullanılan arama motoru olan Google kapsamında, reklam ögelerini hayata geçirme konusunda profesyonel bir destek alabilmek son derecede önemli bir faktör olarak adlandırılmaktadır. Anahtar kelime odaklı olarak; işletmelerin konseptine uygun bir biçimde reklamları hayata geçirme aşamasında son derecede önemli bir işleyiş olarak görülmektedir. Yeni nesil reklam seçenekleri olarak adlandırılan Google Adwords çatısı altındaki bu işleyiş, herkesi yakından ilgilendiren bir hale gelmiştir.

Google ADS Danışmanlığı

Google kapsamında yapılacak olan reklam faaliyetleri kapsamında Google ADS danışmanlığı desteğinden yararlanmak, her zaman etkili bir seçim olarak görülebilmektedir. Reklamların gerekli olan hedef kitleye erişmeleri aşamasında da danışmanlık hizmeti alabilmeleri sonrasında da genel itibarıyla destek verebilecektir. Bu reklamlar arasında görsel ve metinsel ögelere fazlasıyla yer verilerek; en kapsamlı reklam tiplerine yönelmek önemli türde destek verebilecektir. Aynı zamanda da Google ADS bazında reklam vermek isteyen kişilerin YouTube paneline de yönelmeleri halinde genel olarak aradıklarını bulmaları durumu gözlemlenebilecektir.

Google ADS Reklam Fiyatları

Google ADS kapsamında reklam fiyatları, reklamların gösterim başına bağlı olarak ortaya çıkmamaktadır. Google ADS danışmanlığı kapsamında da bu durum belirtilmekte ve ücretlerin tıklanma başına alındığı da ifade edilebilmektedir. Google tarafından bu tip reklamlara gerekli ücretlendirmeler de gerçekleştirilecek olup; tıklanma sıralamasına göre de en ön sırada gösterilen reklam türleri arasına girmesi de ilgi çekici olup olmamasına bağlı olarak şekillenebilecektir. İlgi çekmesi için de Google ADS danışmanlığı hizmetini almak gerekecek olan bir durum olacaktır.