Web Sitesi Tasarım İçin Firmalar
Web Sitesi Tasarım İçin Firmalar

Ankara Web Tasarım Web Sitesi Tasarım İçin Firmalar

 firmalar boyutu önemli değil ister kobi olsun, ister holding olsun hiç fark etmez. Olmazsa olmazıdır Web Sitesi. Neden mi? Artık dünya gelişiyor ve her geçen gün bilgisayara daha fazla bağımlı hale geliyoruz. Bu ortamda Web sitesi olmazsa sanalda yoksunuz demektir. Sanal âlemde yoksanız zaten olay bitmiştir sizin için. İnsanlar gününün en az 3 saatini ya elinde telefon ya da bilgisayar başında geçiriyor aynen şu an sizin yaptığınız gibi.

Ankara Web Tasarım olarak size İnternet Sitesi Yapmak konusunda nelere dikkat etmelisiniz bunlardan kısaca bahsedeceğim. Öncelikle Firmanın kurumsal kimliğine bakmalısınız. Telefonla arayın kardeşim. Cevap veriyorlar mı? Çok önemli bir husustur telefona cevap vermeleri. Cevap vermiyorsa direk kapatın web sitesini. Lakin iki gün sonra sorun yaşadığınızda insanların en çok kullandığı kelime keşke demeniz kesin olacaktır. Cevap verdi mi? O zaman ofislerinin yerini sorun. Ofisi yoksa yine uzak durun. Bunlar başlangıç içi yeterli. Tabi bunları yapmadan önce “terzi kendi söküğünü nasıl dikmiş” bir ona bakın web adresi nasıl kaliteli bir site yapmışlar mı, yoksa sallapati bir siteyle mi karşı karşıyasınız? Bunlar önemli hususlar terzi kendi söküğünü dikemez sözü tamamen yalandır. Ne demek sen iş yapacaksın yaptığın işte kendinin işi olmayacak veya zayıf olacak kabul edilemez.

Bu hususlar sağlandıysa diğer önemli husus para olacaktır. Emin olun ki yukarıda ki özellikleri kendinde barındıran merdiven altı tabirli kişiler bu işi 1/5 fiyatına yapacaktır. Lakin kurumsal firmadan aldığınız fiyat bu kez de dudak uçurtacak cinsten olacaktır. Bu durumda ayıkla pirincin taşını olmayın. Arayın Ankara Web Tasarım’ ı merdiven altıların yaptığı fiyata kurumsal kimliği olan bir firmaya tasarımını yaptırmalısınız sitenizin. Ankara Web Tasarım‘ı takibe devam edin.