Eğitim
Eğitim

Ankara Web Tasarım Eğitim

Web Tasarım Eğitim
Arkadaşlar temel kavramlardan başlayalım öncelikle:
Domain : Domain yani alanadı Web sitenizin adresidir. Domain sağlayıcı firmalardan yani bizden de www.ankara-web.com ‘dan da alınabilmetedir.
Hosting: Web sitenizin harddiski gibi düşünün. İnternet ortamında satın alacağınız hostingle beraber dosyalarınızı hostinginize attığınız takdirde siteniz çalışacaktır.
Web Sitesi Temel hazırlanışı:
Arkadaşlar çok farklı şekilde tasarımlar mevcuttur. Ben sizlere başlangıç olarak html bir sitenin nasıl tasarlanacağını anlatacağım. Öncelikle Ankara Web Tasarım ile antreman yapalım. Beğendiğiniz bir webadresini bu programı kullanarak bilgisayarınıza indirin. Sonrasında Dreamweaver Programında uzantısı html olan dosyaları açın. index.html dosyası sitenin anasayfasıdır. Böl seçeneğini tıkladığımızda sayfanın sağında tasarımı solunda ise kodları göreceksiniz. sağ tasafta tıkladığınız herhangibiryerin sol tarafa baktığınızda kodlarını göreceksiniz. Örneğin logoyu tıklarsanız sol tarafta logonun olduğu kodları göreceksiniz ve dilediğiniz gibi değişmeler yapacaksınız. Sonrasında Photoshop programı ile resimleri ayarlamaktasınız. İşlem tamamlanınca filezilla programını kullanarak siteyi attığınızda site çalışacaktır. Temel bilgiler bu kadar ilerleyen zamanda programların ayrıntılı kullanılışını anlatacağım. Ankara Web Tasarım ‘ı takibe devam edin.

Web Tasarım Eğitim

Web Tasarım Başlangıç İçin Gerekli Programlar
Dreamweaver CS6
Photoshop CS6
Ankara Web Tasarım
Filezilla
Tecrübeli Profesyonel Kadromuzla %100 Memnuniyet Garantisiyle Hizmet Vermekteyiz.

Nasıl Web Sitesi Hazırlarım?

Web Tasarım Başlangıç İçin Gerekli Programlar Dreamweaver CS6 Photoshop CS6 Ankara Web Tasarım Filezilla Tecrübeli Profesyonel Kadromuzla %100 Memnuniyet Garantisiyle Hizmet Vermekteyiz.