Yazar: 31 Aralık 2016

Bir Web Sitesi Nasıl Olmalıdır?

Ankara Web Tasarım

Gelişen dünyada internetin hakimiyetine kimsenin itiraz edebilmesine imkan dahi yoktur. Artık hayatımızın her alanında yer alan internet, sadece hayatımızı kolaylaştırmakla kalmaz, insanlar arasındaki etkileşimi de arttırır. Bu etkileşim tabi ki de yalın olarak yapılmaz, etkileşim için web sitelerine ihtiyaç duyulur.

Bir Web Sitesi Nasıl Olmalıdır Ve Hangi Amaca Hizmet Etmelidir ?

Özellikle kurumsal firmalar için web siteleri hayati önem taşır. Müşteriler ile her an iletişim halinde olabilmek firma ve şirketler açısından çok önemlidir. Bir web sitesinin de amacı çeşitli coğrafyalarda yer alan müşteriler ile firma arasındaki sınırları kaldırmaktır. Web siteleri de bu amaca hizmet ederek coğrafi konumları ortadan kaldırmalıdır. Bu sayede firmalar, müşteri ile iletişim halinde olurken arada bulunan mesafenin hiçbir önemi kalmaz ve işlemler daha hızlı yapılmış olur. Bu sadece firmanın zaman kazanması açısından önemli değildir, aynı zamanda müşteri memnuniyeti için de hayati önem taşır. Web Tasarımının önemini şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Bazen ne kadar uğraşılırsa uğraşılsın müşteriye ulaşmak güç olabiliyor. Ancak iyi tasarlanmış bir web sitesi sayesinde müşterilere ulaşmak daha kolay bir hal alır.
 • Web tasarım sadece müşteri bulmak açısından değil firmanın kurumsal bir kimlik kazanmasında da büyük önem arz etmektedir. Firmanızın daha derli, toplu olduğunu karşı tarafa geçirebilmek için iyi tasarlanmış bir web sitenizin olması en büyük gerekliliklerdendir.

Ankara Web Tasarım Ne Vaat Eder ?

Türkiye’nin pek çok büyük şirket ve firmasına, üniversitelere ve devlet sitelerine hizmet vermiş olan Ankara Web Tasarım müşterilerine, daha düzenli, derli, toplu ve firma imajı oluşturan web tasarımlar yapmaktadır. 2000 yılından beri web tasarım başta olmak üzere, logo tasarımı, programlama, network kurulumu, yazılım gibi pek çok alanda tecrübeli ekibi ile yoluna devam etmektedir.

Ankara Web’in kurumsal ortaklarından olan Akustik Grup ile birlikte devlet kurum ve kuruluşlarına pek çok hizmet vermiş olan bir web tasarım firmasıdır.

Neden Ankara Web Tasarım ?  

Piyasada her ne kadar pek çok web tasarım firması olsa da Ankara Web 16 yıllık tecrübesi ve sunmuş olduğu hizmetler ile en üst düzeyde kalite garantisi verir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan Ankara Web müşterilerine %100 memnuniyet garantisi vermektedir.

Büyük kurum, kuruluş, üniversite ve devlet kurumlarına hizmet vermiş olan Ankara Web 300 TL’den başlayan paket hizmetleri ile küçük ve orta ölçekli esnafında yanında. Özellikle büyümek isteyen ancak bunun için bulunulan bölgenin yetersiz kaldığı durumlarda Ankara Web ile oluşturulacak olan bir web sitesi büyüme hızını arttırıp, sınırları ortadan kaldıracaktır.

Ankara Web Tasarım’ın müşterilerine sunduğu garantiler ve tercih sebepleri ise şunlardır;

 • Esneklik: “Alışkanlıklara saygı.”
 • Zamanında: “Tam söz verildiği gibi.”
 • Araştırmacı: “Sektör ile ilgili konularda araştırmacı.”
 • Yenilikçilik: “Geleceği, bugüne taşımak.”
 • Ekonomik: “Avantajların paylaşımı.”
 • Kullanıcı Dostu: “ Müşterinin gözünden bakmak.”
 • Entegre: “Sistemler ile uyumlu.”
 • Ucuz: “En iyi Fiyat.”
 • Ar&Ge: “Gelişime açık.”
 • Kurumsal: “Firmanın en iyi şekilde yansıtılması.”

Ankara Web piyasada olduğu 16 yıl içerisinde haklı bir yer edinmiş olup, tecrübeli ekibi ile her zaman müşterisinin ve kullanıcısının yanında yer almış olup, yer almaya devam edecektir. Sadece Ankara da değil; İstanbul ve İzmir’de de ofis ve temsilcilikleri bulunan Ankara Web ile yükselmenin ve kazanmanın tadına varın.

*****Bu kısma iletişim bilgilerinizi ve site linki gibi gerekli bilgileri yerleştirerek yayına hazır hale getirebilirsiniz.******