Yazar: 26 Haziran 2016

Ankaraweb ve Kurumsallaşma Hizmeti

Pek çok kişi firmasını kurduktan sonra daha profesyonel bir iş çıkartmak için kurumsallaşma yoluna gitmektedir. Kurumsallaşma bir anda oluşabilecek bir eylem değildir. Bir sürece bağlı olarak oluşmaktadır. Şirket kurumsallaştıkça verdiği hizmetler profesyonelleşir ve müşteri ilişkileri güçlenir.
Ankara Web Tasarım internet sitenizi oluşturarak kurumsallaşma yolundaki en önemli aşamayı atlamanızı sağlayan bir firmadır. İnternete ve internet sitesini ilişkin teknik desteğin hepsini sağlamakla birlikte, uzun yıllar kullanabileceğiniz br internet sitesine sahip olmuş olursunuz. Firmanın size sağladığı eklentilerle nirlikte belli bir süre sonra tasarımdan sıkıldıysanız tasarımı değiştirebilir ya da sistem güncellemelerini yapabilirsiniz.

Ankara Web Tasarım tarafından yapılmış olan internet sitesini beğenmezseniz siteyi iade edip paranızı geri alabilirsiniz. Kurulum aşamasının her anında size destek vermekten mutluluk duyacak Ankaraweb, sitenizle ilgili sorularınız olduğunda size yardımcı olmaktan da mutluluk duyacaktır. 7-24 danışma hattıyla uzmanlarımızla bağlantı kurabilir ve teknik destek alabilirsiniz.

Kurumsallaşma döneminizde kalemlerinizden bardaklarınıza kadar birçok ürün desteği alabileceğiniz firma, alanında uzmandır.
Kartvizitlerinizi bastırabilir, takvim çalışmaları hazırlayabilir antetli zarflar hazırlayabiliriz. Farklılık yaratmak istiyorsanız firma rapor taslakları hazırlayabilir ya da fatura ve irsaliyelerinizin tasarımını yapabilirsiniz.

Tasarımlı e- posta ve mail hizmetleri de firmamızın müşterilerine sağladığı avantajlı hizmetler arasında bulunuyor. Gerçekten ulaşmanın bir telefon kadar yakın olduğu firmamız internetin her alanında etkin ve aktif olarak çalışmalar yürütmektedir. Detaylı bilgi için ulaşabilirsiniz.