X

Yazar: 31 Aralık 2016

Ankara Web Tasarım Ne Vaat Eder ?

Kurumsal Web Sitesi

İlerleyen teknoloji ile birlikte, web sitelerinin önemi bin kat daha fazla artmış durumda. Kurumsal firmalarda sektörde ayakta kalmak adına teknolojiye ayak uydurmak zorundadır. Bunun ilk adımı ise kurumsal bir web sitesi açmaktır. Ancak bir web sitesi açmak ile iş bitmez. Açılan sitenin müşteri ile direkt iletişimi ve teması sağlaması gerekir. Bunun için mutlaka işinin ehli olmuş web tasarım firmalarından destek alınmalıdır. Ancak bu sayede vermiş olduğunuz emekleriniz layık olduğu yere varabilir.

Açılan kurumsal web sitesi her şeyden önce firmanın kurumsal kimliğini ön plana çıkartmalıdır. Derli, toplu ve düzenli olmalıdır. Müşteri ile olan iletişimin her daim devam etmesini sağlamalı ve sınırları ortadan kaldırmalıdır.

16 yıllık tecrübesi ve %100 memnuniyet garantisi veren Ankara Web bu yolculukta size yoldaş olabilir. 2000 yılında Ankara da kurulan Ankara Web, zaman içerisinde gelişme kaydederek, pek çok dev şirkete, firmaya, üniversiteye ve devlet kurumuna hizmet vermiştir. Geçmişten gelen tecrübesini, geleceğin teknolojisi ile bütünleştiren ve kullanıcısına sunan Ankara Web, sadece Ankara’da değil, İstanbul ve İzmir gibi merkezi kentlerde de ofislerini açmış bulunmaktadır.

Ankara Web Tasarım Ne Vaat Eder ?

Türkiye’nin pek çok büyük şirket ve firmasına, üniversitelere ve devlet sitelerine hizmet vermiş olan Ankara Web Tasarım müşterilerine, daha düzenli, derli, toplu ve firma imajı oluşturan web tasarımlar yapmaktadır. Kurumsal web sitesi konusunda da 16 yıllık tecrübesi ile %100 memnuniyet garantisi vermektedir. 2000 yılından beri web tasarım başta olmak üzere, logo tasarımı, programlama, network kurulumu, yazılım gibi pek çok alanda tecrübeli ekibi ile yoluna devam etmektedir.

Ankara Web’in kurumsal ortaklarından olan Akustik Grup ile birlikte devlet kurum ve kuruluşlarına pek çok hizmet vermiş olan bir web tasarım firmasıdır.

Neden Ankara Web Tasarım ?  

Piyasada her ne kadar pek çok web tasarım firması olsa da Ankara Web 16 yıllık tecrübesi ve sunmuş olduğu hizmetler ile en üst düzeyde kalite garantisi verir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan Ankara Web müşterilerine %100 memnuniyet garantisi vermektedir.

Büyük kurum, kuruluş, üniversite ve devlet kurumlarına hizmet vermiş olan Ankara Web 300 TL’den başlayan paket hizmetleri ile küçük ve orta ölçekli esnafında yanında. Özellikle büyümek isteyen ancak bunun için bulunulan bölgenin yetersiz kaldığı durumlarda Ankara Web ile oluşturulacak olan bir web sitesi büyüme hızını arttırıp, sınırları ortadan kaldıracaktır.

Kurumsal web sitesi ve web tasarımı konusunda da kendisini kanıtlamış olan Ankara Web Tasarım ilkelerini ise şu şekilde belirtmektedir;

  • Esneklik: “Alışkanlıklara saygı.”
  • Zamanında: “Tam söz verildiği gibi.”
  • Araştırmacı: “Sektör ile ilgili konularda araştırmacı.”
  • Yenilikçilik: “Geleceği, bugüne taşımak.”
  • Ekonomik: “Avantajların paylaşımı.”
  • Kullanıcı Dostu: “ Müşterinin gözünden bakmak.”
  • Entegre: “Sistemler ile uyumlu.”
  • Ucuz: “En iyi Fiyat.”
  • Ar&Ge: “Gelişime açık.”
  • Kurumsal: “Firmanın en iyi şekilde yansıtılması.”

Ankara Web piyasada olduğu 16 yıl içerisinde haklı bir yer edinmiş olup, tecrübeli ekibi ile her zaman müşterisinin ve kullanıcısının yanında yer almış olup, yer almaya devam edecektir. Sadece Ankara da değil; İstanbul ve İzmir’de de ofis ve temsilcilikleri bulunan Ankara Web ile kurumsal bir kimlik kazanın, yükselmenin ve kazanmanın tadına varın.

*****Bu kısma iletişim bilgilerinizi ve site linki gibi gerekli bilgileri yerleştirerek yayına hazır hale getirebilirsiniz.******