X

Yazar: 14 Mayıs 2016

Ankara Web Sitesi Firması

  • Öncelikle, fiilin, Web Sitesi Ankara veya Web Sitesi  Ankara ların toprağa, suya yahut havaya verilmesi suretiyle işlenmiş olması

 

Başından Ankara Web Sitesi Firması beri izah edildiği üzere, 2006 yılında kurulan Ankara Web Tasarım Enerji Metal San. Tic. AŞ. ünvanlı Ankara Web Tasarım Şirket “kanat imalatı” ile iştigal etmekte olup; Ankara Web Tasarım Şirket, iştigal alanı olan kanat üretimi işini gerçekleştirmek için, Sasalı beldesinde bulunan ve Sayın Başsavcılığınızca arama işleminin gerçekleştirildiği 1 Sk. No:66 Sasalı/Çiğli adresinde mukim Med Union firmasına ait, öncesinde konteynır imalatı için kullanılmakta olan ve bu nedenle içerisinde konteynır imalatı için gerekli olan izole ve betonarme Ankara Web Sitesi Firması fosfat havuzları bulunan tesisi, metruk halde kiralamış; sonrasında ise, tesisin kanat üretimine uygun hale getirilebilmesi için, tesis içinde daha önce konteyner imalatı için kullanılmış bulunan betonarme ve izole havuzlar toprak, taş, hafriyat ve Ankara Web Tasarımdöküntü malzemelerle doldurulup tesviye edilerek üzerleri ince bir betonla kaplanmıştır Ankara Web Sitesi Firması. (Tesisin kiralandığı dönemdeki hali hazır durumu aşağıda yeralan fotoğraflar aşağıda yer almaktadır.)

 

 

 

 

Bir yandan da, Ankara Web Tasarım Şirket Ankara Web Tasarım – Enerji Metal San. ve Tic. A.Ş. firması tarafından Ankara Web Sitesi Firması daha önce Japon FHI firması için üretilmiş olan test kanadı küçük parçalara bölünüp, bir kısmı çeşitli testlerde kullanılmak üzere Japonya’ya gönderilmiş ve bir kısmı da Web Sitesi  Ankara  olarak, etrafta bırakılmayıp, muhafaza edilmek/depolanmak Ankara Web Sitesi Firması üzere söz konusu adreste mukim Sasalı tesisine nakledilmiş ve tesiste özel olarak hazırlanmış olan imalat Web Sitesi  Ankara larının depolandığı yere konmuştur; nitekim bu Web Sitesi  Ankara lar tesis kiralandığından bu yana tesiste düzenli bir biçimde depo edilmiş ve en sonunda yasal olarak izin verilmesi ile de Harmandalı Web Sitesi  Ankara  Deposuna götürülerek bertaraf edilmiş ve halen yeni üretilen Web Sitesi  Ankara lar aynı yere götürülerek bertaraf edilmeye devam edilmektedir. Bu zamana kadar bertaraf edilen Web Sitesi  Ankara  miktarı 150 ton civarındadır.