İnternet Siteleri ve Mobil Uyum

by / Cumartesi, 31 Aralık 2016 / Published in Ankara Web Tasarım, Genel

İnternet Siteleri ve Mobil Uyum

İnternet dünyasında birçok internet sitesi bulunmaktadır, ancak bu sitelerin büyük çoğunluğu kullanımda değildir. Kullanımda olmamasının en büyük sebeplerinden birisi de Google’ in siteye spam uygulaması ve siteye girişin engellenmesidir. Ya da site kullanıcısı tarafından aktif edilmemiştir. Yayında olan internet sitelerine ulaşmak için kolay yöntemlerden bir tanesi de cep telefonlarımızdır. Artık neredeyse herkesin bir cep telefonu, ya da taşınabilir aygıtları bulunmaktadır. Bu aygıtlardan sitenin mobil sürümüne girmekte ve eskiye oranla işlemlerini çok kısa bir zaman dilimi içerisinde gerçekleştirebilmektedirler. Bu da tüketiciye çok daha fazla zaman kazandırmaktadır. İşlemlerini kısa sürede halletmek isteyen müşteriler ve daha kurumsallaşmak isteyen site sahipleri mobil uygulamalar kullanmayı tercih ederler.

 

Ankaraweb firması da internet sitelerinizi mobil uyumlu hale getirerek size bu konuda istediğiniz her türlü imkanı sunmaktadır. Özellikle e- ticaret siteleri ya da bankalar mobil uygulamalara sahiptirler. Müşteriler bu mobil uygulamalara girerek zaman ziyan etmekten kurtulurlar. Bu sebepten ötürü Ankaraweb, mobil uygulamalar yapmakta ve uzman kadrosunu 7/24 aktif tutmaktadır. Uzmanlarımızın sürekli gelişime ve değişime açık olması, tasarımlarda yepyeni ve yaratıcı özelliklerin oluşmasına yardımcı olmaktadır.

 

Mobil uygulamaya ihtiyacınız varsa Ankaraweb firmasına ulaşabilir, uzmanlarımıza aklınıza takılan tüm soruları sorabilir, onlardan 7-24 canlı destek alarak internet sitenizin mobil uygulamasının oluşumunu an be an takip edebilirsiniz. Detay için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Tagged under: , ,
TOP