Popülerlik Arttırma

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz
Web Tasarım
Google SEO
Yazılım Programlama
Mobil Uygulama
Marka Tescili
Logo Hazırlama
Dijital Katalog
E-Ticaret
Grafik Çizim
Jenerik Domain Satış
Tecrübeli Profesyonel Kadromuzla %100 Memnuniyet Garantisiyle Hizmet Vermekteyiz.

Web Sitesi Ziyaretçi Arttırma

Ankara'da Uygun Fiyata Web Sitesi
Web Sitesi Ziyaretçi Arttırma

Web sitenize ziyaretçi artırmak İçin;
1.Sitenizi diğer toplist vs. sitelerle link değişimine gidin.
2.Sitenizin içeriğini güncel tutun! Sitenizin içeriğini güncel tutmak arama motorlarında yukarı sıralara çıkmak için gereken yollardandır. Aynı zamanda ziyaretçilerde içeriği güncel olan siteleri tercih edecektir.
3. Özelleşmiş siteler yapın. Örneğin haber sitesi yapmak yerine magazin haberleri için site yapın.
4. Sitenizin içeriği çalıntı olmamalıdır. Bu google arama motorunda üst sıralarda yer almanız için vazgeçilmez ögelerdendir.Orjinal yayın yapan siteler daha üst sıralardadır.
5. Sitenizin arka plan rengi beyaz olmalıdır. Siyah renk tercih etmeyin.Bunun nedeni beyaz rengin bilinç altında yaptığı etkinin sitede kalma isteği olmasıdır. Siyah renkse kişiye bilinç altında bu siteden çık mesajı verir.
6. SiteMap yapın. Sitemap sitenizdeki tüm sayfaların sadece bir sayfada linkler şeklinde özelleşmiş şeklidir.
7. Sitenizde fazla sayfa bulundurun.Örneğin 2000 konulu bir forum 20000 konulu bir forumdan daha az ziyaretçi çeker.
8. Sitenize Alexa Toolbar kodu koyun. Alexa toolbar kodu sitenizin alexa site sıralamasında ilerlemesini sağlar. Bu da google arama motorunda yukarı sıralara çıkmanızı sağlar.Google alexa sıralamarını önemsediğini bir haberinde belirtmiştir.
9. Bedava içerik ile ziyaretçilerinizi teşvik edin. Bu makaleler olur veya çeşitli blog yazıları olur. İçeriğinizi ziyaretçi için güzel hale getirin, bu paylaşacağınız şeyin orjinali olabilir. Ayrıca ziyaretçinize içeriğiniz değiştirme yenileme ve kendi blogunda, sitesinde yayınlayabilme hakkı verebilirsiniz.
10. Forumunuza veya haber grubunuza üyelikleri ücretsiz yapın. Aktivitasyonu kaldırın, sitenizi ziyaretçilere açın. Çok aktif ve yararlı üyelerinizi ödüllendirin.
11. Bedava dizin hizmeti veya sunun veya içeriğinizle ilgili ziyaretçiye faydalı olabilecek diğer sitelerin linklerinin bulunduğu bir sayfa hazılayın.
12. Bedava dersler verin ve ders alanlar için özel sınıflar hazırlayın.
13. Ziyaretçilerinize ücretsiz e-book dağıtın.
14. Düzenlediğiniz yarışma ve bahislere ziyaretçinize bedava giriş hakkı verin. Ödüller ziyaretçinizin ilgisini çekecek ve dikkat uyandıracak olmalıdır. Bu sayede yarışmanıza kayıt olan kişi sonuçları görmek için tekrar sitenize uğrayacaktır.
15. Ziyaretçinize bedava yazılımları indirme olanağı tanıyın. Bu yazılımlar freeware, shareware veya demolar olabilir. Ayrıca sitenizin bir bölümünü bedava yazılım dizinine dönüştürebilirsiniz.
16.Ankara Web Tasarım Sitenizden ziyaretçilerin faydalanabileceği bedava online servisler sunun.
17. Sitenizden ziyaretçiye bedava danışma hizmeti sunabilirsiniz.
18. İnsanlara bir yıllık bedava üyelik hakkı verin. Bu sayede insanlar sizin hizmetinizi kullanmaları durumunda neler kazanacaklarını görürler ve üyeliklerini ücretli olarak devam ettirirler. Bu bir oyun klübü, video klübü, yazı klübü olabilir.

ÜST