Hakkımızda

Ankara Web Tasarım
Hizmetlerimiz

  • Web Tasarım
  • Google SEO
  • Yazılım Programlama
  • Mobil Uygulama
  • Marka Tescili
  • Logo Hazırlama
  • Dijital Katalog
  • E-Ticaret
  • Grafik Çizim
  • Jenerik Domain Satış

Tecrübeli Profesyonel Kadromuzla %100 Memnuniyet Garantisiyle Hizmet Vermekteyiz.

Web Tasarım Ankara

Kaliteli Kurumsal Web Sitesi

Ankara Web Tasarım Hakkımızda

Ankara'da Uygun Fiyata Web Sitesi

2000 Yılında Fırat KAYACI tarafından kurulmuştur. Ankara Web Tasarım Bilişim ve Teknoloji San. Tic. Ltd.Şti. web tasarım hizmetleri başta olmak üzere, logo tasarımı, yazılım, programlama, network kurulumu, akustik ses görüntü sistemleri, güvenlik kamera sistemleri olmak üzere bilgisayarla ilgili tüm sektörlerde kurumsal ortaklarımızla beraber en iyi hizmeti sunmaktayız. Türkiye'nin önde gelen firma ve devlet kurumlarına bir çok alanda hizmet vermiş bulunmaktayız.

Firmamızın kurumsal ortaklarından Akustik Grup ile bir çok büyük prejelerde devletin önemli kurumları ve kuruluşlarına hizmet vermekteyiz.

Ankara Web Tasarım olarak sadece büyük kurum ve kuruluşlara hizmet vermiyoruz. Kobi paketlerimiz sayesinde 300 TL'den başlayan fiyatlarla kurumsal web sitesi hizmeti sunmaktayız. Bu hizmeti sunarken "koşulsuz müşteri memnuniyeti" ilkesiyle çalışmaktayız.

Ankara Web Tasarım bilişim konusuna farklı bakış açısı olan sıradan dizayn, hazır komut anlayışından uzak, özgün kurumsal çözümler sunmaktadır. 2000 senesinden bu yana Ankara'da hizmet veren firmamız daha sonra İzmir ve İstanbul'a da şubeler açmıştır. Ofisimizde tüm bilişim çözümleri sunmanın yanında, gelişen dijital cihazlar ve trendleri yakalamanız konusunda sizlere rehberlik etmekteyiz.Firmanızın ihtiyaçları, sizin istekleriniz büyük bir dikkatle not edilerek kurumsal çözümler ortaya koymaktayız. Paneli mevcut olan kullanımı kolay ve mobil cihazlara uygun tasarımlarımızla site sahibi olmak çok basit ve ucuz. Ekonomik ve etkili web siteleri oluşturarak, sanal alemden para kazanmanıza telefonlarınızın çalmasına olanak sağlamaktayız. Bizler kurumsal web tasarım hizmetleri, yazılım hizmetleri, grafik tasarımı responsive ve seo hizmeti sunmaktayız. Bir web sitesinde olmazsa olmaz hususlardan birkaçını sıralayacak olursak; Seo uyumlu, optimizasyonu tamam, harika bir grafik tasarıma sahip, kuvvetli ve özgün bir tasarım olması gerekmektedir. HTML5 ve CSS3 ile tasarlanmış çok seri bir şekilde açılan Google dostu siteler yapmak ekibimizin işi.

Son teknoloji kodlamayla Ankara Web Tasarım ekibi olarak tasarımını yaptığımız web siteleri için alacağımız ücrete bakmadan piyasanın en iyisini yapmak için canla başla çalışıyoruz. Cazip fiyatlarımızla teklifimiz içerisinde şunun garantisini veriyoruz siteyi veya yazılımı size teslim ettiğimizde herhangi bir tasarım firmasıyla görüştüğünüzde vereceği fiyat en az 2 katı oranında olacaktır. Neden mi? İlkemiz kaliteli ve sağlam hizmeti uygun fiyata sunmak fiyatlarımız merdiven altı piyasayla yarışırken, bizler yaptığımız, ortaya koyduğumuz işlerle Türkiye'nin en büyük yazılım firmalarıyla haklı ve keyifli bir rekabet içerisindeyiz.

Bizler kısaca şöyleyiz;
Projecilik İş ne olursa olsun, genel bakış açımızdır. Öncelikle gelen işi böl, detaylandır, sorumlu belirle, uygula, test et ve sonuçlandır prensibiyle hareket etmekteyiz.
Yenilikçi Yenilik kelimesini kullanmak bence yetersizdir. Geleceği hesaplayan teknolojiyle çalışmaktayız. Tüm yeni fikirleri düşünürken heyecanlanır ve hayata geçirmek için canla başla çalışırız. Farklı olmak özgün olmak kesinlikle budur. Rakiplerinin önünde teknolojiyi takip ederek lider olabilirsiniz.
Meslek Sevgisi İşimizi ve ekibimizi çok seviyoruz ufak yaşta başına geçtiğimiz bilgisayar bizim ekmek teknemiz olmuştur. Tıpkı sanatçılar gibi işimizi bir aşkla yapıyoruz ve her yaptığımız eser yıllar sonra da ilk gün ki güzelliğini koruyacağından hiç şüpheniz olmasın. Tecrübe Yenilikçi anlayışın yılların verdiği birikimle ve iş aşkıyla yoğrulmasından doğan firmamız, Türkiye'nin en eski, en köklü ve işini en iyi yapan firmaları arasındadır. İşin sırrı ne mi çok seviyoruz yaptığımız işi.

Neden Ankara Web Tasarım

Esneklik : 'Alışkanlıklarınıza saygı duyuyoruz'

Yenilikçi: Yenilikçi: 'Yarının teknolojisini bugün kullanıyoruz'

Ekonomik : 'Avantajlarımızı paylaşıyoruz'

Zamanında : 'Tam söz verdiğimiz gibi'

Entegre :'Sistemlerle uyumluyuz'

Araştırmacı :Sektörünüzle ilgili konularda araştırmacı

Kullanıcı dostu : 'Sizin gözünüzden bakıyoruz'

Ar&Ge : 'Gelişime açığız'

Ucuz : En iyi fiyat

Kurumsal: Firmanızı en gösterişli şekilde sunar

 

ÜST